  • Weidmuller PS35-836971 DIN Rail Relay Socket Terminal New QTY 2
    WEIDMULLER
    MSRP:
    (You save )
    Condition:
    New
    Shipping:
    Calculated at Checkout
    Adding to cart… category.add_cart_announcement
    • Facebook
    • Twitter
    • Pinterest
    • Overview
    • Other Details
    Product Description
  • Brand: Weidmuller
  • Model: PS35
  • Part Number: 836971
  • Product Type: Relay Socket Terminal
  • Mounting Type: DIN Rail Mount
  • Other Details
    We offer the following return guidelines for the products we have available:
    Product Videos
    Custom Field
    Product Reviews
    ×
    Recommended
      Quick view Details
      CARLO GAVAZZI
      CARLO GAVAZZI EIIC2305A DIN RAIL CURRENT LEVEL RELAY - NEW
      MSRP:
      Add to Cart
    • Weidmuller WFF35 Terminal Block 125A 1P 1000VAC 35mm^2 - New Sealed Weidmuller WFF35 Terminal Block 125A 1P 1000VAC 35mm^2 - New Sealed Weidmuller WFF35 Terminal Block 125A 1P 1000VAC 35mm^2 - New Sealed Weidmuller WFF35 Terminal Block 125A 1P 1000VAC 35mm^2 - New Sealed
      Quick view Details
      WEIDMULLER
      Weidmuller WFF35 Terminal Block 125A 1P 1000VAC 35mm^2 - New Sealed
      Add to Cart
    • Weidmuller WFF35 Terminal Block 125A 1P 1000VAC 35mm^2 - New Open Box Weidmuller WFF35 Terminal Block 125A 1P 1000VAC 35mm^2 - New Open Box Weidmuller WFF35 Terminal Block 125A 1P 1000VAC 35mm^2 - New Open Box Weidmuller WFF35 Terminal Block 125A 1P 1000VAC 35mm^2 - New Open Box
      Weidmuller WFF35 Terminal Block 125A 1P 1000VAC 35mm^2 - New Open Box